tel: +48 18 444-72-88

O firmie Batpol

Batpol

Batpol - rzetelność i doświadczenie

Firma BATPOL istniejąca już od 1992 roku, jest jedną z niewielu firm oferującą Państwu swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji najwyższej jakości altan, domków letnich, domków szkieletowych, elementów ogrodowych, okien i drzwi drewnianych, oraz więźb dachowych.

Jesteśmy firmą pokoleniową, funkcjonującą na rynku już ponad 20 lat. Początkowo BATPOL powstał na bazie tartaku i stolarni. Po jakimś czasie, nabrawszy doświadczenia przebudowano cały zakład tworząc kolejne stolarnie, lakiernie, suszarnie, magazyny oraz sklep firmowy, który obecnie oferuje szeroki asortyment artykułów przemysłowych niezbędnych w gospodarstwie domowym oraz na budowie.

Profesjonalizm i elastyczność

BATPOL jest firmą rodzinną, z tradycjami. Cenimy oraz pielęgnujemy w swojej działalności wartości takie jak: uczciwość, rzetelność i profesjonalizm. Stawiamy na ciągły rozwój zawodowy. Ze względu na naszą otwartość na oczekiwania i potrzeby naszych klientów, każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny, realizując również te najbardziej nietypowe. Każdorazowo spełniamy oczekiwania naszego klienta, służąc przy tym naszym dużym doświadczeniem i wiedzą.

Nasza profesjonalna kadra zawodowa, oraz najlepsze i sprawdzone materiały gwarantują produkcję wyrobów najwyższej jakości. Nasze maszyny, specjalistyczny sprzęt, oraz samochody, zarówno ciężarowe i dostawcze , zapewniają sprawną organizację pracy i szeroki wachlarz świadczenia usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy szybkie reagowania na Państwa pytania, elastyczne podejście do sugerowanych rozwiązań oraz terminową i profesjonalną realizację zamówień.

Dziękujemy za okazane nam zainteresowanie i serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami - FIRMA BATPOL

Batpol profesjonalnie i uczciwie